اخبار و مقالات

Read Pro Tips in Our Blog

With a useful selection of tools, typical materials and supplies on hand, and some home repair information or experience, a home-owner or handyman should be able to carry out a large number of DIY home repairs and identify those that will need the specialized attention of others.

Categories:

قیمت لوله ، لوله مانیسمان

📌 حمایت وزیر صنعت از تشکیل شورای آهن و فولاد/ مشکل زنجیره فولاد حل می‌شود؟

دبیر انجمن سنگ آهن ایران گفت: تشکیل شورای آهن و فولاد به عنوان تشکل صنفی و مستقل در دولت جدید پذیرفته شده است و مورد تایید واقع می‌شود.

سعید عسکرزاده در گفتگو با فولادبان درباره سرانجام تشکیل شورای آهن و فولاد افزود: با توجه به تغییرات ساختاری و مدیریتی وزارت صمت، اعضای کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی ایران منتظر شکل گیری ساختار جدید هستند تا در دولت جدید از شورای آهن و فولاد رونمایی کنند.

وی تصریح کرد: بحث ایجاد این شورا کماکان وجود دارد و در همان سطحی که پیش رفته بود پیگیری شده و قطعا با ترکیب جدید سکانداو معاونان وزارت صنعت، معدن تجارت ، تلاش اعضای این شورا این است که بتواند اعتماد دولتی‌ها و مسئولان این وزارتخانه را نسبت به عملکرد شورا جذب کنند…..


لطفا برای مشاهده ادامه مطلب کلیک نمایید.

Read More

تغییرات قیمت آهن ، کاهش قیمت آهن،

🔥 آیا صنعت فولاد ایران جایگاه جهانی خود را از دست خواهد داد؟/ سیاست غلط داخلی صنعت فولاد را زمین‌گیر خواهد کرد

▪️صنعت فولاد به دلیل سیاست‌های داخلی اشتباه با مشکلات بزرگی روبرو شده که احتمالاً در نتیجه این مشکلات جایگاه جهانی خود به‌عنوان دهمین تولیدکننده بزرگ فولاد دنیا را از دست خواهد داد. قطعی برق شرکت‌های فولادی در تابستان امسال باعث شد تا تولید فولاد ایران در نیمه نخست امسال، بیش از دو میلیون تن کمتر از نیمه نخست سال گذشته باشد. در حال حاضر نیز بحران گاز در ابعاد بزرگ‌تری نسبت به بحران برق در حال آسیب رساندن به صنعت فولاد ایران است. در همین حین، قیمت برق مصرفی شرکت‌های فولادی در سال جاری ۵ برابر و قیمت گاز آن‌ها بیش از ۴ برابر شده است. آیا با این بحران‌ها نتیجه‌ای جز زمین‌گیر شدن صنعت فولاد رقم خواهد خورد؟……


برای مشاهده ادامه لطفا کلیک نمایید

Read More

فروش نبشی، قیمت نبشی، خرید و فروش آهن آلات

🔴جزئیات مهم از طرح بنزینی دولت/ قیمت بنزین گران می شود؟/ سهمیه تاکسی‌ها تغییر نمی‌کند

🔴جزئیات مهم از طرح بنزینی دولت/ قیمت بنزین گران می شود؟/ سهمیه تاکسی‌ها تغییر نمی‌کند

▫️آنطور که گفته می‌شود، بخش اول این طرح قرار است در کیش اجرا شود، مرحله دوم در قشم و مرحله سوم در سراسر کشور اجرایی خواهد شد. دولت تاکید دارد تا زمانی که بازخوردهای لازم را برای اصلاح مشکلات دریافت نکند؛ طرح را در کل کشور اجرا نخواهد کرد.

▫️شکل اجرایی کار این‌طور است که در آستانه اجرا در کیش از روزی که دولت اعلام می‌کند، دیگر بنزین یارانه‌ای به خودروی پلاک شخصی داده نمی‌شود و واریزی بنزین براساس کد ملی و کارت بانکی است.


Read More