اخبار و مقالات

Read Pro Tips in Our Blog

With a useful selection of tools, typical materials and supplies on hand, and some home repair information or experience, a home-owner or handyman should be able to carry out a large number of DIY home repairs and identify those that will need the specialized attention of others.

Categories:

قیمت تیرآهن ۲۴

این مقطع پروفیلی به علت نوع ساخت خود، توانایی بالایی در تحمل فشار، کشش و خمش دارد که همین امر نیز آن را به ستون اصلی مقاوم‌سازی ساختمان ها تبدیل کرده است. از این رو تیرآهن ۲۴ کاربرد بسیاری در انواع سازه ها داشته و بررسی قیمت آن امری حائز اهمیت است. در جدول درج شده در این صفحه، قیمت تیرآهن ۲۴ از کارخانه های مختلف تولید کننده آن در سراسر کشور در اختیار خریداران گذاشته شده است. با توجه به جدول می توانید از کارخانه مورد نظر خود، مقدار تیرآهن دلخواه تان را سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت سایز های دیگر این محصول، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۲۴ اصفهان۳۷۵ کیلوگرمانبار شاد آباد۹,۵۲۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۲۴ فایکو۳۶۰ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید

عوامل مؤثر در قیمت تیرآهن ۲۴ امروز

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت روز تیرآهن ۲۴، می توان به کیفیت و روش ساخت، مواد تولید کننده، جنس تیرآهن، وضعیت اقتصادی کشور، قیمت آهن در بازار های خارجی و همانند آن ها اشاره کرد. بهتر است پیش از خرید اطلاعات کافی از نوسانات بازار داشته باشید تا دچار از دست رفتگی سرمایه نشوید. در جدول فوق می توانید قیمت تیرآهن ۲۴ کارخانه های مختلف را مشاهده کنید.

کارخانه های فروش تیرآهن ۲۴

قیمت این محصول در کارخانه های مختلف، متفاوت است اما به طور کلی تیرآهن ۲۴ به علت داشتن وزن نسبتا بالا، قیمت بیشتری نسبت به سایز های کمتر از خود دارد. از جمله کارخانه های تولید کننده تیرآهن ۲۴ می توان به کارخانه یزد، فایکو، ذوب آهن اصفهان و … اشاره کرد. هرکدام از تولید کنندگان این مقطع فولادی کیفیت و روش ساخت منحصر به فردی دارند و بهتر است پیش از اقدام به خرید، محصولات هر کارخانه را با معیار های خود بررسی کنید. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۲۴ کارخانه فایکو و دیگر تولید کنندگان، با شماره های درج شده تماس گرفته و یا به جدول قیمت فوق مراجعه کنید.

تیرآهن ۲۴ قیمت و ابعاد

همانطور که پیش از این گفته شد، ابعاد تیرآهن ۲۴ از سایز های پایین‌تر از آن، بیشتر و همچنین وزن آن نیز بالاتر می باشد. به همین علت از این محصول می توان در ساختمان های بلند تر و سازه های بزرگ‌تر استفاده کرد. مانند دیگر پروفیل های فولادی، قیمت تیرآهن ۲۴ به علت وزن بیشتر خود، گران‌تر از سایز های کوچکتر است اما باید به این نکته نیز توجه داشت که این قیمت در کارخانه های مختلف، تفاوت دارد. بهتر است پیش از خرید از نیاز های پروژه خود مطمئن بوده و مناسب ترین سایز تیرآهن را انتخاب کنید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ۲۴ ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت تیرآهن ۲۲

بررسی قیمت تیرآهن ۲۲ به صورت روزانه کاری دشوار و ناممکن به نظر می رسد. زیرا عوامل متعددی از قبیل نوسانات قیمت آهن و بازار و تغییرات قیمت سوخت در حمل و نقل همواره در تغییرات قیمت این محصول نقش دارند. بهترین و ساده‌ترین راه استفاده از جدول های قیمت سایت آهن میثاق می باشد. کارشناسان ما با درنظر گرفتن عوامل مختلف، قیمت های جدول تیرآهن ۲۲ را روزانه آپدیت می کنند. همچنین شما می توانید جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۲۲ کارخانه های مختلف و یا دریافت پیش فاکتور خود، با شماره های درج شده تماس بگیرید. جهت اطلاع از قیمت سایز های دیگر، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۲۲ اصفهان۳۲۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۲۲ فایکو۲۴۵ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید

خرید تیرآهن ۲۲ از کارخانه فایکو

یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید پروفیل و مقاطع فولادی، کارخانه فایکو می باشد. شما می توانید جهت خرید تیرآهن ۲۲ از کارخانه فایکو، قیمت به روز آن را در جدول فوق مشاهده کرده و هزینه های پروژه خود را محاسبه کنید. طبق نظر کارشناسان بهتر است پیش از خرید از هر کارخانه، قیمت و کیفیت محصولات آن را بررسی کرده تا محصولی مطابق با معیار های خود خریداری کنید. در جدول قیمت تیرآهن ۲۲ می توانید کارخانه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

تیرآهن ۲۲ قیمت و ابعاد

هر چه سایز مقاطع فولادی بالاتر باشد، توانایی تحمل بار بیشتری خواهند داشت. برای مثال تیرآهن ۲۲ توانایی تحمل بار های سنگین تری نسبت به سایز های کوچک تر خود دارد. این امرموجب محدود شدن کاربرد هر یک از سایز های این محصول می گردد. البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که هر چه سایز تیرآهن بالاتر باشد، وزن آن بیشتر و به طبع قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. به همین دلیل اگر پروژه ای نیاز به تحمل بار های سنگین ندارد، بهتر است از سایز های پایین تر استفاده کرد تا از هدر رفت سرمایه جلوگیری شود. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام به خرید، قیمت تیرآهن ۲۲ امروز را بررسی کرده و با بودجه پروژه خود مقایسه کنید.

کارخانه های فروش تیرآهن ۲۲

کارخانه های مختلفی در سراسر کشور به فروش تیرآهن ۲۲ پرداخته اند. از جمله آن ها می توان به کارخانه اصفهان، فایکو، یزد، اهواز، کرمانشاه، ماهان و … اشاره کرد. بعد از انتخاب کارخانه تولیدی مورد نظر خود، بهتر است با در نظر گرفتن مکان پروژه خود، نزدیک ترین انبار بارگیری را جهت خرید تیرآهن ۲۲ در نظر بگیرید. این کار سبب کاهش هزینه های سنگین حمل ونقل شده و قیمت تمام شده را به حداقل می رساند. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۲۲ کارخانه یزد و دیگر کارخانه ها، از جدول درج شده در بالای صفحه کمک بگیرید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ۲۲ ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت تیرآهن ۲۰

تیرآهن یکی از مهمترین پروفیل های ساختمانی به حساب می آید که در ساخت و ساز های مختلف استفاده می شود. این محصول به صورت تیرهای فولادی با شکل ظاهری شبیه حروف I و H، در استاندارد های مختلف و با استفاده از آلیاژ های گوناگون قابل تولید است. جهت خرید تیرآهن۲۰، باید مصالح مورد نیاز پروژه خود را به خوبی بشناسید. همچنین، بررسی قیمت تیرآهن ۲۰ امروز نیز بسیار مهم است تا بتوانید هزینه های پروژه خود را به درستی تخمین زده و سرمایه خود را از دست ندهید. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۲۰ از تولیدی کارخانه های مختلف، از جدول درج شده در بالای صفحه استفاده کرده و برای اطلاع از قیمت دیگر سایز های این محصول، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۲۰ اصفهان۲۷۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۶,۹۵۰,۰۰۰ تومان

ابعاد تیرآهن ۲۰ و قیمت

تیرآهن ۲۰ جز دسته سایز های نسبتا بالا تیرآهن محسوب می شود که تحمل بار های نسبتا سنگین را دارد. به علت داشتن وزن بالاتر، تیرآهن ۲۰ توانایی تحمل بار های سنگین را دارد و می توان از آن در انواع پروژه های شهری و ساختمان سازی استفاده کرد. همین امر موجب شده تا قیمت تیرآهن ۲۰ بالاتر از سایز های کوچک‌تر خود باشد. البته باید این را هم در نظر گرفت که قیمت محصول از کارخانه ای به کارخانه دیگر متفاوت است. در جدول قیمت این صفحه لیستی از کارخانه های تولیدی تیرآهن ۲۰ و قیمت آن ها تهیه کرده ایم تا بتوانید به راحتی هزینه پروژه های خود را با قیمت تیرآهن ۲۰ بررسی کنید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت تیرآهن ۱۸

استحاک سازی و قابلیت استفاده در سازه های بزرگ، تیرآهن را به یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی در صنعت ساختمان سازی تبدیل کرده است که یک از سایز های مهم این محصول، تیرآهن ۱۸ می باشد. از این سایز می توان جهت تحمل بار های نسبتا سنگین استفاده کرد که به همین علت کاربرد تیرآهن ۱۸ گسترده‌تر نیز می شود. اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور اطلاع از قیمت روز آن نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. در این صفحه می توانید قیمت تیرآهن ۱۸ امروز را مشاهده کنیدو همچنین جهت اطلاع از قیمت سایز های دیگر، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۱۸ اصفهان۲۳۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۱۸ ماهان۱۹۰ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید
تیرآهن ۱۸ یزد۲۰۶ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید
تیرآهن ۱۸ اهواز۲۲۰ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید

قیمت روز تیرآهن ۱۸

با توجه به عوامل متعددی که نوسانات بازار را به وجود می آورند، بررسی قیمت تیرآهن ۱۸ کمی سخت خواهد بود. به همین علت کارشناسان سایت آهن میثاق برای خریداران این محصول جدولی در نظر گرفته اند که قیمت روز تیرآهن ۱۸ را از کارخانه های متعددی همچون کارخانه اصفهان، یزد، اهواز و کرمانشاه در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این جدول به راحتی می توانید هزینه های خود را بررسی کرده و بهترین خرید را تجربه کنید. جهت دریافت مشاوره و پیش فاکتور خود با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید تیرآهن ۱۸ از کارخانه ذوب آهن اصفهان

همانطور که گفته شد در جدول درج شده در این صفحه می توانید قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان و دیگر کارخانه های کشور را مشاهده کنید. پیش از خرید بهتر است مسافت انبار بارگیری تا محل پروژه خود را در نظر بگیرید تا هزینه های حمل و نقل که یکی از اصلی ترین بخش قیمت تیرآهن ۱۸ است را به حداقل ممکن برسانید. از این رو برای خرید تیرآهن ۱۸ از کارخانه ذوب آهن اصفهان با ما تماس بگیرید تا محصول از انبار تهران برایتان ارسال شود.

 عوامل تاثیر گذار در قیمت تیرآهن ۱۸

با توجه به اینکه قیمت تیرآهن ۱۸ به صورت روزانه تغییر می‌کند و برخی عوامل بر آن تأثیر دارند، قبل از خرید این محصول به موارد زیر توجه کنید:

۱٫ برند تولید کننده: برخی کارخانه های معروف در بازار وجود دارد که به دلیل کیفیت بالا و قابل اعتماد بودن، قیمت بالاتری نسبت به سایر کارخانه های دارند.

۲٫ جنس تیرآهن ۱۸: جنس تیرآهن نقش مهمی در کاربرد آن بازی می‌کند. قیمت تیرآهن ۱۸ در جنس های متفاوت با یکدیگر اختلاف دارند.

۳٫ هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل تیرآهن ۱۸ نیز باید در نظر گرفته شود. این هزینه ممکن است به دلیل فاصله بین کارخانه و محل پروژه، متغیر باشد.

۴٫ نوسانات بازار: قیمت این محصول همواره در بازار روزانه تغییر می‌کند و به عوامل اقتصادی، سیاسی و فصلی بستگی دارد. برای خرید مناسب، بهتر است نوسانات بازار را پیش‌بینی کنید و از جدول قیمت روزانه استفاده کنید.

برای مشاهده قیمت تیرآهن ۱۸ امروز از کارخانه‌های مختلف، جدول بالای صفحه را مشاهده کنید. همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره و اقدام به خرید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت تیرآهن ۱۶

یکی از پروفیل های فولادی پر مصرف در سازه های متنوع، تیرآهن می باشد.تیرآهن ۱۶ یکی از سایزهای پرکاربرد و مناسب برای پروژه‌های شهری است که قیمت آن نسبت به سایزهای بزرگتر، کمتر است. از کاربرد های تیرآهن ۱۶ می توان به حفظ مقاومت ساختمان اشاره کرد. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت تیرآهن ۱۶، می‌توانید از جدول بالای این صفحه استفاده کرده  و برای اطلاع از قیمت تیرآهن در سایز های دیگر، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۱۶ اصفهان۱۹۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۱۶ یزد۱۷۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۱۶ ماهان۱۶۰ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید

قیمت تیرآهن ۱۶ امروز

پیش بینی قیمت روز تیرآهن ۱۶ در عمل کاری دشوار است. زیرا عوامل مختلفی روزانه بر قیمت نهایی محصول تاثیر گذارند. عواملی مانند قیمت سوخت و حمل و نقل، قیمت نهایی کارخانه ها، قیمت آهن و همانند آن ها که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور همواره در حال تغییر اند. بهترین راه برای بررسی قیمت تیرآهن ۱۶ امروز، استفاده از جدول قیمت سایت آهن میثاق است. کارشناسان ما با در نظر گرفتن قیمت های رقابتی، به صورت روزانه جدول ها را آپدیت می کنند و همواره آماده مشاوره دادن به خریداران عزیز می باشند. جهت اطلاع از قیمت امروز تیرآهن ۱۶ با شماره های درج شده تماس بگیرید.

کارخانه های فروش تیرآهن ۱۶

یکی از عوامل مهم که باید قبل از خرید مقاطع فولادی به آن توجه کرد، برند و کارخانه تولید کننده آن محصول است. کیفیت مواد به کار رفته، روش ساخت استاندارد، قیمت منصفانه و خدمات مناسب از جمله مواردی هستند که محصولات یک برند را با ارزش تر می کنند. برخی از کارخانه های فروش تیرآهن ۱۶ عبارتند از: کارخانه ذوب آهن اصفهان، فایکو، ماهان، یزد، کرمانشاه و کارخانه اهواز. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن کارخانه اصفهان و دیگر کارخانه های تولیدی، به جدول درج شده فوق مراجعه کنید.

تیرآهن ۱۶ قیمت و سایز

هر چه سایز تیرآهن بزرگتر باشد، بدین معناست که توانایی تحمل بار های سنگین تری را دارد. برای مثال تیرآهن ۱۶ می تواند بار های سنگین تری را نسبت به تیرآهن سایز های پایین‌تر از خود تحمل کند. از آن جا که هدف اصلی کاربرد تیرآهن در تحمل نیروهای کششی و خمشی می باشد، می توان گفت مقاوم‌سازی ساختمان ها اصلی ترین وظیفه تیرآهن هاست. بنابراین هنگام خرید باید محاسبات دقیقی داشته و سایز مناسب سازه خود را انتخاب کنید. از آن جا که قیمت ها همواره دچار نوسانات بازار است، بهتر است پیش از اقدام به خرید تیرآهن ۱۶، قیمت های بازار را بررسی کرده تا خریدی مقرون به صرفه داشته باشید. در جدول فوق می توانید قیمت تیرآهن شماره ۱۶ را از کارخانه های مختلف مشاهده کنید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت تیرآهن ۱۴

تیرآهن پروفیل هایی به شکل های T، H و I می باشند که به آن ها می توان به عنوان اصلی ترین بخش ساخت و ساز اشاره کرد. از این فولاد مقاوم در انواع ساخت و ساز از جمله ساختمان های شهری، آسمان خراش ها، جاده و انواع پل ها استفاده می شود. پرکاربردترین سایز تیرآهن، تیرآهن ۱۴ است که در کارخانه های متعددی نیز تولید می گردد. قیمت تیرآهن ۱۴ توسط عوامل مختلفی بدست می آید و روزانه توسط کارخانه های تولید کننده اعلام می شود. سایت آهن میثاق در جدول فوق قیمت روز تیرآهن ۱۴ را از کارخانه های تولیدی این محصول در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به راحتی قیمت ها را مقایسه کرده و بهترین انتخاب را برای خرید خود داشته باشید. 

جهت اطلاع از قیمت تیرآهن در سایز های دیگر، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۱۴ اصفهان۱۵۵ کیلوگرمانبار شاد آباد۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۱۴ ماهان۱۲۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۱۴ یزد۱۳۵ کیلوگرمانبار شاد آباد۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان
تیرآهن ۱۴ فایکو۱۳۵ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید
تیرآهن ۱۴ اهواز۱۷۰ کیلوگرمانبار شاد آبادتماس بگیرید

کارخانه های تولید کننده تیرآهن ۱۴

این محصول به صورت روزانه در حجم بزرگی از سوی کارخانه های ایرانی تولید و به بازار عرضه می گردد. همچنین قیمت تمام شده روز تیرآهن ۱۴ نیز بلافاصله از کارخانه ها اعلام شده و در سایت آهن میثاق درج می گردد.  برخی از این کارخانه ها عبارتند از: ذوب آهن اصفهان، تیرآهن اهواز، فایکو، تیرآهن یزد، ماهان و کرمانشاه. 

جهت اطلاع از قیمت تمام شده هرکدام از این کارخانه ها می توانید به جدول قیمت تیرآهن ۱۴ که در بالای صفحه درج شده مراجعه کرده و یا با مشاورین آهن میثاق تماس بگیرید تا ضمن اطلاع از قیمت روز تیرآهن کارخانه ها، پیش فاکتور خود را نیز دریافت کنید. 

قیمت روز تیرآهن ۱۴

تعیین قیمت تیرآهن ۱۴ امروز به عوامل متعددی بستگی دارد که این امر نواسانات زیادی در قیمت تمام شده ایجاد می کند. به همین خاطر نیز تمامی کارخانه های تولیدی قیمت تیرآهن ۱۴ را روزانه اعلام می کنند. از جمله این عوامل می توان به قیمت مواد اولیه، وزن و ابعاد تیرآهن، قیمت سهام و ارز، شرایط اقتصادی، هزینه های سوخت و حمل و نقل، برند کارخانه تولید کننده و میزان عرضه وتقاضای بازار اشاره کرد.

بهتر است نیاز مصالح خود را به دقت برآورد کرده و با در نظر گرفتن کیفیت مورد نیاز و بودجه خود، انتخابی مقرون به صرفه داشته باشید. مشاورین آهن میثاق همواره به شما کمک می کنند تا با شناخت بهتر بازار با خیال آسوده خرید کنید. جهت خرید تیرآهن ۱۴ از طریق شماره های درج شده با ما تماس بگیرید. 

قیمت تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان

یکی از باکیفیت ترین مصالح فولادی از جمله تیرآهن، از تولیدات کارخانه ذوب آهن اصفهان است. فولاد ذوب آهن اصفهان از پرفروش ترین محصولات فولادی بازار می باشد که تیرآهن ۱۴ نیز در بین آنهاست. همانطور که گفته شد قیمت تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان تحت تاثیر عوامل مختلف تعیین شده و به صورت روزانه از سوی کارخانه اعلام می گردد. کارشناسان ما درسایت آهن میثاق  جدول کاملی از انواع تیرآهن های ذوب آهن اصفهان به همراه قیمت و اطلاعات انبارشان در بالای این صفحه تهیه کرده اند که شما می توانید به از آن جهت تخمین هزینه پروزه تان استفاده کنید.

قیمت شاخه تیرآهن ۱۴

قیمت تیرآهن ۱۴ به دو شکل شاخه ای و کیلویی به خریداران عرضه می شود که شما می توانید بنا به نیاز مصالح خود، از هر نوع سفارش دهید. جهت اطلاع از قیمت شاخه تیرآهن ۱۴ یا دریافت پیش فاکتور خود، با ما تماس بگیرید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت تیرآهن ۱۲

تیرآهن نوعی از پروفیل های ساختمانی می باشد که دارای سطح مقطعی به شکل I و H است. کاربرد تیرآهن ۱۲ در انواع سازه های شهری و ساختمان ها گستره شده و با بیشتر شدن تقاضای این محصول، قیمت آن نیز رو به افزایش است. سایت آهن میثاق همواره در تلاش است تا موانع بازار را کنار زده و با قیمت های رقابتی به متقاضیان این محصول خدمات می دهد. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن ۱۲ امروز از جدول درج شده در این صفحه کمک بگیرید و برای اطلاع از قیمت سایز های دیگر این مقطع، به صفحه قیمت تیرآهن مراجعه کنید.

محصولوزنمحل بارگیریقیمت
تیرآهن ۱۲ اصفهان۱۳۰ کیلوگرمانبار شاد آباد۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت تیرآهن ۱۲

در بین انواع مقاطع پر فروش فولادی، قیمت تیرآهن ۱۲ نیز تحت تاثیر عوامل متعددی قرار گرفته است. برخی از این موارد عبارتند از: نوسانات قیمت آهن، عرضه و تقاضای بازار، هزینه سوخت و حمل و نقل بار، مواد به کار رفته و نحوه ساخت تیرآهن. برای داشتن خریدی مقرون به صرفه و حفظ سرمایه و بودجه پروژه خود، بهتر است پیش از اقدام به خرید تیرآهن ۱۲ مصالح مورد نیاز سازه خود را به دقت بررسی کنید تا دچار از دست رفتگی سرمایه نشوید. کارشناسان سایت آهن میثاق همواره آماده مشاوره دادن به شما عزیزان می باشند. جهت اطلاع از قیمت روز تیرآهن ۱۲ می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

خرید تیرآهن از سایت آهن میثاق

جهت خرید تیرآهن ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت نبشی ۷

پروفیل های فولادی که در گوشه ها جهت استحکام سازی ساختمان به کار می رود و دارای دو بال برابر و نابرابر است، نبشی نام دارد. قیمت نبشی بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. قیمت نبشی ۷ نسبت به دیگر سایز های  نبشی، چندان گران قیمت نی باشد و عمولاً در بازار به صورت عمده فروخته می‌شود. از آن جایی که قیمت نبشی ۷ همواره درگیر نوسانات بازار است، بهتر است پیش از خرید به بررسی آن پرداخته تا هزینه و سرمایه پروژه به بهترین نحو ممکن به کار گرفته شود.  در جدول درج شده در این صفحه می توانید قیمت نبشی ۷ امروز را از کارخانه های متفاوت مشاهده کنید. همچنین جهت اطلاع از قیمت سایز های دیگر، می توانید به صفحه قیمت نبشی مراجعه کنید.

محصولطولمحل بارگیریقیمت
نبشی ۷ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۷ آریان فولاد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۲۰۰ تومان
نبشی ۷ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید

نبشی ۷ قیمت و سایز

منظور از نبشی ۷، همان نبشی ۷۰*۷۰ یا ۷۰ در ۷۰ میلی‌متر است. بهتر است پیش از خرید نبشی ۷ به این نکته توجه داشته باشید که مصالح سازه شما به چه میزان تحمل بار نیاز دارد تا بتوانید سایز مطابق با همان را خریداری کنید. کارشناسان سایت آهن میثاق همواره آماده مشاوره دهی به خریداران می باشند. جهت اطلاع از قیمت روز نبشی ۷، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید نبشی از سایت آهن میثاق

جهت خرید نبشی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت نبشی ۹

یکی از سایز های پرکاربرد نبشی، نبشی ۹ است. به علت داشتن وزن بیشتر، این سایز تحمل بار های نسبتا سنگین تری نسبت به سایز های کوچکتر از خود دارد. البته بهتر است پیش از خرید نبشی ۹ به مصالح مورد نیاز پروژه خود توجه کافی داشته باشید تا دچار از دست رفتگی سرمایه خود نشوید. جهت اطلاع از قیمت نبشی ۹ و خرید آن، می توانید از جدول قیمت درج شده در این صفحه استفاده کنید. کارشناسان ما به صرت روزانه جدول را با قیمت های رقابتی آپدیت می کنند. همچنین جهت اطلاع از قیمت سایز های دیگر، به صفحه قیمت نبشی مراجعه کنید.

محصولطولمحل بارگیریقیمت
نبشی ۹ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۹ آریان فولاد۱۲ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۹ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۹ مگا استیل۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۹ آونگان اراک۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید

نبشی ۹ قیمت روز و سایز

ار آن جا که قیمت نبشی به سایز آن بستگی دارد، هرچه ابعاد آن بزرگتر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت. برای مثال نبشی ۹ سانتی‌متر یا همان نبشی ۹۰*۹۰ (۹۰ در ۹۰) میلی‌متر قیمت بالاتری نسبت به سایز های کوچتر و قیمت پایین تری نسبت به سایز های بالاتر از خود دارد. قیمت نبشی ۹ امروز از کارخانه های مختلف در جدول این صفحه درج شده است که شما به راحتی می توانید هزینه های پروژه خود را بررسی کنید.

قیمت نبشی ۹ سبک

نبشی شماره ۹ به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شود. دسته سبک وزنی کمتر از وزن استاندارد جدول اشتال دارند و به همین دلیل به نام نبشی ۹ سبک شناخته شده اند. به طور کلی قیمت این محصول از تولیدی کارخانه های مختلف، متفاوت است اما باید این نکته را در نظر داشت که به علت سبک‌تر بودن، قیمت نبشی ۹ سبک کمی ارزان‌تر است.

قیمت نبشی ۹ سنگین

منظور از نبشی ۹ سنگین آن است که وزنی برط بق وزن استاندارد دارد. هچنین به این محصول نبشی اروپایی و هم وزن اروپایی نیز گفته می شود. بدیهی است که به علت دارا بودن وزنی بیشتر، قیمت نبشی ۹ سنگین از قیمت نبشی ۹ سبک بالاتر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت روز این محصول و یا دریافت پیش فاکتور با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید نبشی از سایت آهن میثاق

جهت خرید نبشی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

قیمت نبشی ۱۲

نبشی یکی از پرکاربرد ترین مقاطع فلزی در انواع ساختمان ها و سازه های شهری و صنایع می باشد. یکی از سایز های نسبتا سنگین این محصول، نبشی ۱۲ است که تحمل بار های سنگین تر را دارد و در پروژه های بزرگ‌تر به کار می رود. البته پیش از خرید نبشی ۱۲ بهتر است به این نکته توجه کرد که سازه مورد نظر چه میزان بار را تحمل می کند تا از خرید اشتباه دوری کرد. جهت اطلاع از قیمت نبشی ۱۲ از کارخانه های متعدد کشور، می توانید از جدول درج شده در این صفحه استفاده کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت دیگر سایز های این محصول، می توانید به صفحه قیمت نبشی مراجعه کنید.

محصولطولمحل بارگیریقیمت
نبشی ۱۲ ابهر۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۱۲ آریان فولاد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۵۰۰ تومان
نبشی ۱۲ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۱۲ مگا استیل۱۲ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۱۲ آونگان اراک۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید

قیمت روز نبشی ۱۲ 

عوامل مختلفی بر تعیین قیمت نبشی ۱۲ تاثیر گذارند. این عوامل شامل جنس نبشی، کارخانه سازنده آن، وزن، بازار های ارزی، قیمت آهن و مواد مورد نیاز، قیمت در بازار های خارجی و هزینه های حمل و نقل و مشتقات آن مانند هزینه سوخت می باشد. اما به طور کلی نمی توان این عوامل را به صورت روزانه بررسی کرد. به همین علت بهترین راه اطلاع از قیمت نبشی ۱۲ امروز، استفاده از جدول های سایت آهن میثاق است. کارشناسان ما به صورت روزانه جدول را با پایین ترین قیمت های بازار آپدیت می کنند تا خریداران عزیز بتوانند هزینه های خود را بررسی کرده و خریدی آسان داشته باشند. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

قیمت نبشی ۱۲ سبک

همانطور که از معنی کلمه سبک می توان فهمید، وزن نبشی ۱۲ سبک پایین‌تر از وزن استاندارد است. به همین علت می توان گفت قیمت نبشی ۱۲ سبک مقداری ارزان‌تر است. از در پروژه خود نیازی به تحمل بار های خیلی سنگین ندارید، این محصول می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در جدول فوق قیمت نبشی شماره ۱۲ را در دو نوع سبک و سنگین برای شما آماده کرده ایم که می توانید با توجه به آن ها هزینه های پروژه خود را تخمین بزنید.

قیمت نبشی ۱۲ سنگین

برعکس چیزی که در بالا گفته شد، وزن نبشی ۱۲ سنگین بیشتر و مطابق با استاندارد جدول اشتال می باشد. از این رو توانایی تحمل بار های به نسبت سنگین تری را نیز دارد. قیمت نبشی ۱۲ سنگین از تولیدی کارخانه های محتلف، متفاوت است و روزانه درگیر نواسانات بازار می شود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت نبشی ۱۲ امروز با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید نبشی از سایت آهن میثاق

جهت خرید نبشی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت نبشی، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.