قیمت توری فلزی

قیمت توری فلزی به صورت رقابتی در شرکت تجارت آهن آلات میثاق، به علت نوسانات بازار برای قیمت لحظه ای با ما تماس بگیرید.

( قیمت به روز انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کانال تلگرام آهن میثاق )

آخرین بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۱۸

توری پرسی

توری جوشی

توری فلزی

استفاده از سیم های فلزی در صنعت به اوایل قرن هجدهم میلادی برمیگردد. توری قلزی از بافتن سیم های مفتولی به شکلهای هندسی خاص تولید می شوند و یا با برش دادن و کشیدن ورق ها تولید می شوند. توری ها در انواع مختلفی تولید شده که از جمله می توان به توری حصاری، پرسی و مرغنی اشاره کرد. همچنین کاربرد توری ها در صنایع مختلف زیاد بوده که به برخی از آنها در این مقاله اشاره میکنیم.

انواع توری

توری ها در انواع، شکلها و وزن های متفاوتی تولید می شوند که به تعدادی از آن ها در زیر اشاره می کنیم.

توری مرغی

پرسی

جوشی یا مش

حصاری

گابیون

فرنگی

توری مرغی

توری مرغی یا همان chicken net از معروفترین توری ها در بازار بوده که وزن کمی دارد. برای ساخت این توری از فلز گالوانیزه استفاده می شود که در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد. این توری ها عمدا به شکل شش ضلعی از سیم مفتول آلمینیومی بافته می شوند که با درنظر گرفتن سیم نازک و بزرگ بودن سوراخ ها، بسیار سبک هستند. توری مرغی به صورت لول در متراژهای بالا آماده فروش و به بازار عرضه می شود.

کاربرد توری مرغی

همانطور که از نام این نوع توری مشخص است، کاربرد توری مرغی در ایجاد حفاظ جهت نگهداری حیواناتی از قبیل مرغ و خروس، کبوتر و سایر حیوانات کاربرد دارد. از موارد مورد استفاده این نوع توری می توان به استحکام سازی در گچکاری، کفسازی با کاشی و دور پیچ ستون و مستحکم سازی اجرای پشم شیشه و پشم سنگ اشاره کرد.

توری حصاری

توری حصاری یا فنس برای حصارکشی باغ ها، مراتع، زمین ها و در بعضی مواقع محدوده کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این توری ها از جنس گالوانیزه با چشمه های لوزی شکل تولید می شوند. تولید توری حصاری با دستگاه است که با استفاده از سیم مفتولی گالوانیزه بافته می شوند.

توری پرسی

توری پرسی با تار و پوردهای درهم بافته شده به توری مشبک نیز معروف است. این توری به مانند یه پارچه فلزی عمل کرده و دارای چشمه های مشبکی به سایزهای ۲ تا ۵ سانت است. نوع مفتول های بکار رفته در این نوع توری از جنس مفتول گالوانیزه یا سیاه بوده که به صورت موج دار درهم تابیده شده اند. این نوع توری در برابر زنگ زدگی و خوردگی و رطوبت مقاومت بالایی داشته و مقاومت بالایی نسبت به تحمل بار دارد. از انواع این نوع توری فلزی می توان به توری پرسی سبک و سنگین، بافت هلندی و حصیری و لبه دار خم شده اشاره کرد.

نحوه سفارش و خرید

ابتدا شما باید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و در خواست پیش فاکتور خرید توری فلزی نمایید.
در مدت زمان بسیار کوتاه پیش فاکتور برای شما ارسال میگردد .
در صورت رضایت از قیمت توری فلزی ارسالی با همان کارشناس فروش مجدد تماس بگیرید و شماره پیش فاکتور را اعلام کنید تا برای شما فاکتور نهای صادر گردد .
با پرداخت مبلغی توافقی فاکتور فروش توری فلزی برای شما ثبت میگردد و حواله انبار صادر میشود.
الباقی فاکتور در هنگام تحویل کالا تسویه میگردد.
و در صورت افزایش مجدد قیمت توری فلزی دیگر این افزایش به فاکتور شما تعلق نمی گیرد.

 سوالات متداول

۱) آیا در صورت افزایش مجدد قیمت توری فلزی قبل از تسویه فاکتور، قیمت جدید اعمال می شود ؟

خیر، قیمت اولیه فاکتور ملاک معامله می باشد.

۲) در چه صورت سفارش مشتری به صورت رایگان ارسال می شود ؟

خرید توری فلزی به میزان مشخصی، هزینه ارسال را در محدوده تهران رایگان می کند.