قیمت ناودانی ۱۶

قیمت ناودانی 16 در آهن آلات میثاق

قیمت ناودانی ۱۶ در آهن آلات میثاق

قیمت ناودانی ۱۶  بر اساس برند تولیدی و جنس آن متفاوت است. البته عوامل خارجی بسیاری نیز در تعیین قیمت این محصول نقش دارند. از جمله این عوامل می توان به نوسانات روزانه بازار، قیمت بازار بورس و ارزی، هزینه باربری و حمل و نقل و … اشاره کرد. برای بررسی قیمت ناودانی ۱۶، می توانید به جدول قیمت سایت آهن میثاق مراجعه کنید. کارشناسان ما به صورت روزانه قیمت ها را آپدیت می کنند و همواره در تلاش اند تا پایین ترین قیمت بازار را برای خریداران این محصول در نظر بگیرند که موجب تجربه خرید دلنشینی می شود. برای اطلاع از قیمت ناودانی در سایز های دیگر، به صفحه قیمت ناودانی مراجعه کرده و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۱۶ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
ناودانی ۱۶ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان

قیمت ناودانی ۱۶ سبک

این دسته از ناودانی دارای وزن پایین تری نسبت به جدول استاندارد اشتال هستد. همین امر نیز موجب شده تا قیمت ناودانی ۱۶ سبک، پایین‌تر باشد. البته به طور کلی ناودانی ۱۶ در کارخانه های مختلف، قیمت متفاوتی دارد. در جدول فوق می توانید قیمت این محصول را از کارخانه های مختلف مشاهده کنید.

قیمت ناودانی ۱۶ سنگین

برخلاف ناودانی ۱۶ سبک،‌ این محصول دارای وزنی برابر با جدول اشتال می باشد. در نتیجه ناودانی ۱۶ سنگین وزن بیشتری دارد و طبیعتا قیمت آن نیز بالاتر است. به طور کلی به علت هزینه های زیاد باربری و نوسانات قیمت آهن، بهتر است پیش از خرید از نیاز پروژه خود مطمئن شوید تا هزینه های خود را کنترل کنید. کارشناسان ما همواره آماده اند تا شما را در خرید تان راهنمایی کنند. شما می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس گرفته و یا از جدول قیمت ناودانی ۱۶ سنگین استفاده کنید.

خرید ناودانی ۱۶ در تهران

سایت آهن میثاق این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی از تهران و سراسر کشور آهن آلات مورد نیاز خود را تهیه کنید. شما می توانید در جدول قیمت بالای صفحه، از قیمت ناودانی ۱۶ در کارخانه های متعدد مطلع شوید و با در نظر گرفتن نیاز خود و با کمک مشاورین آهن میثاق، خرید خود را نهایی کنید.  

شما می توانید برای خرید ناودانی ۱۶ بالاتر از سقف مشخص در سایت آهن میثاق، از ارسال رایگان ما در شهر تهران استفاده کنید.

قیمت ناودانی 16 در آهن آلات میثاق
قیمت ناودانی ۱۶ در آهن آلات میثاق

خرید ناودانی از سایت آهن میثاق

جهت خرید ناودانی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *