قیمت نبشی ۵

قیمت نبشی ۵ شادآباد

به مقاطع فولادی که سطح مقطعی شبیه L دارند، نبشی گفته می شود. نبشی ها جهت کاربرد های مختلف، سایز های متفاوتی دارند که یکی از این سایز ها، نبشی ۵ است. این سایز نبشی، در سازه های متنوعی به کار می رود و به علت داشتن وزن مناسب، توان تحمل بار های نیمه سنگین و سبک را دارد. قیمت نبشی ۵ می تواند از کارخانه ای به کارخانه دیگر متفاوت باشد اما به طور کلی نبشی ۵ قیمت پایین تری نسبت به سایز های بزرگ‌تر از خود دارد. سایت آهن میثاق برای خریداران نبشی ۵ جدولی تهیه کرده که قیمت این محصول را از کارخانه های مختلف در سراسر کشور در اختیار تان قرار می دهد. 

آخرین بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

محصولطولمحل بارگیریقیمت
نبشی ۵ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ ظهوریان۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ آریان فولاد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ منظومه اصفهان۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ ماهان ذوب۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ زنجان۶ مترانبار شاد آباد۲۵,۵۰۰ تومان
نبشی ۵ زنجان۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ جاوید بناب۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۵ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید

قیمت نبشی ۵ سبک

منظور از نبشی ۵ سبک آن است که وزن کلی هر شاخه نبشی، معادل جدول استاندارد باشد یا نباشد. در صورتی که وزن نبشی ۵ از استاندارد کم‌تر شود، اصطلاحا به آن نبشی سبک گفته می شود. اما تفاوت در قیمت نبشی ۵ سبک و غیر سبک، اندک است و باز به برند تولید کننده بستگی دارد. بدیهی است به علت داشتن وزنی کمتر، قیمت نبشی ۵ سبک پایین‌تر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت امروز نبشی ۵ می توانید توسط شماره های درج شده با کارشناسان آهن میثاق تماس بگیرید.

قیمت نبشی ۵ سنگین

وقیت صحبت از نبشی سنگین می شود، منظور آن دسته است که وزن شان مطابق وزن استاندارد تعریف شده باشد. پس در نتیجه قیمت نبشی ۵ سنگین با قیمت نبشی ۵ سبک تفاوت دارد و از آن بالاتر خواهد بود. بهتر است پیش از خرید نیاز های پروژه خود را به خوبی بررسی کنید تا پس از خرید دچار مشکل نشوید. شما می توانید در جدول بالای صفحه، قیمت نبشی ۵ سنگین را از کارخانه های مختلف مشاهده کرده و در صورت نیاز به نبشی در سایز های دیگر، به صفحه قیمت نبشی مراجعه کنید تا انواع مختلف آن  را به همراه قیمت روز شان مشاهده کنید.

نبشی ۵ قیمت و ابعاد

همانطور که گفته شد نبشی دارای سطح مقطع به شکل L می باشد و از دو طرف دارای دو بال است. وقتی اندازه هر کدام از این بال ها ۵ سانتی‌متر (یا ۵۰ میلی‌متر) باشد، به آن نبشی ۵، نبشی ۵۰*۵۰ یا نبشی ۵۰ در ۵۰ گفته می شود. عوامل گوناگونی هستند که روی قیمت نبشی۵ تاثیر می گذارند. از جمله آن ها می توان به برند تولید کننده، کیفیت ساخت، نوسانات بازار، قیمت بازار های خارجی و … اشاره کرد. اما در سایت آهن میثاق شما می توانید به راحتی قیمت نبشی شماره ۵ را در جدول بالای همین صفحه مشاهده کنید یا در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ضمن اطلاع از قیمت امروز نبشی۵، پیش فاکتور خود را نیز دریافت کنید. 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *