قیمت نبشی ۷

پروفیل های فولادی که در گوشه ها جهت استحکام سازی ساختمان به کار می رود و دارای دو بال برابر و نابرابر است، نبشی نام دارد. قیمت نبشی بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. قیمت نبشی ۷ نسبت به دیگر سایز های  نبشی، چندان گران قیمت نی باشد و عمولاً در بازار به صورت عمده فروخته می‌شود. از آن جایی که قیمت نبشی ۷ همواره درگیر نوسانات بازار است، بهتر است پیش از خرید به بررسی آن پرداخته تا هزینه و سرمایه پروژه به بهترین نحو ممکن به کار گرفته شود.  در جدول درج شده در این صفحه می توانید قیمت نبشی ۷ امروز را از کارخانه های متفاوت مشاهده کنید. همچنین جهت اطلاع از قیمت سایز های دیگر، می توانید به صفحه قیمت نبشی مراجعه کنید.

محصولطولمحل بارگیریقیمت
نبشی ۷ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
نبشی ۷ آریان فولاد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۲۰۰ تومان
نبشی ۷ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید

نبشی ۷ قیمت و سایز

منظور از نبشی ۷، همان نبشی ۷۰*۷۰ یا ۷۰ در ۷۰ میلی‌متر است. بهتر است پیش از خرید نبشی ۷ به این نکته توجه داشته باشید که مصالح سازه شما به چه میزان تحمل بار نیاز دارد تا بتوانید سایز مطابق با همان را خریداری کنید. کارشناسان سایت آهن میثاق همواره آماده مشاوره دهی به خریداران می باشند. جهت اطلاع از قیمت روز نبشی ۷، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید نبشی از سایت آهن میثاق

جهت خرید نبشی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *