فروش تیرآهن

فروش تیرآهن با قیمت رقابتی بازار در آهن آلات میثاق، به علت نوسانات قیمت با کارشناسان میثاق تماس بگیرید.

تیرآهن چیست ؟

تیراهن از مهمترین مواد مصرفی برای ساخت پروژهای عمرانی بوده که بسته به نوع پروژه در انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در پروژها تیراهن به صورت تک یا ترکیب چند تیراهن با یکدیگر به صورت تیرهای لانه زنبوری، تیرهای پوشش سقف، خرپا، ستون و … مورد استفاده قرار می گیرد. تیراهن ها به صورت زیر دسته بندی می شوند :

تیرآهن IPE

معمول ترین نوع تیراهن بوده که از استاندارد اروپا طبعیت می کند.

در ایران کاربرد زیادی داشته که طول بال های آن ثابت است.

تیرآهن INP

استاندارد کارخانه های کشورهای چین و روسیه که هرچه بال آنها از جان تیر فاصله بگیرد، افزایش می یابد.

تیرآهن IPB

تیرآهن های عریض که طول بال آنها نسبت به تیراهن های IPE بیشتر می باشد.

این تیرآهن ها به نوع H معروف هستند.

در دو نوع IPBL و IPBV در بازار موجود بوده که علامت V نشان دهنده عرض و سنگین بودن تیراهن است. تیرهای سنگین برای بارهای بزرگ در پروژهای عظیم کاربرد زیادی دارند.

قیمت تیرآهن

 قیمت فروش تیرآهن به عوامل متفاوتی وابسته است که عبارتند از :

رابطه بین عرضه و تقاضا می تواند مستقیما بر روی قیمت تیراهن تاثیر بگذارد. بدین صورت که با افزایش عرضه و کاهش تقاضا قیمت کاهش یافته و با کاهش عرضه و افزایش تقاضا قیمت افزایش می یابد. تقاضا خود نیز تحت تاثیر عوامل زیادی بوده که یکی از مهمترین آنها ساخت ساز مسکن است.

سوخت بر روی قیمت تمام شده کالاها نیز تاثیر می گذارد. از آنجایی که حمل آهن آلات توسط خودروهای سنگین با سوخت گازوئیل انجام شده و کارخانه های تولید آهن نیز از این سوخت استفاده می کنند. با افزایش قیمت سوخت گازوئیل قیمت آهن آلات نیز افزایش می یابد. عواملی همچون افزایش نرخ کرایه حمل، کاهش ارزش پول ملی، تورم، افزایش سنگ آهن و … نیز بر روی قیمت تیرآهن تاثیر می گذارند. فروش تیرآهن در مجموعه آهن آلات میثاق با قیمت رقابتی انجام شده و این مجموعه با سابقه بالا در بازار فروش آهن آلات میثاق مفتخر است که محصولات خود را از بهترین کارخانه های تولید تیرآهن و محصولات دیگر آهن آلات تهیه می کند.

گالری