فروش صفحه ستون

جهت اطلاع از قیمت روز فروش صفحه ستون به علت نوسانات بازار با کارشناسان میثاق تماس بگیرید.

صفحه ستون در ضخامت و ابعاد متفاوت با توجه به درخواست مشتری بریده و به فروش می رسد.

قیمت صفحه ستون

صفحه ستون چیست ؟

صفحه ستون به ورقی برش خورده گفته شده که برای اتصال ستون های فولادی به پی استفاده می شود. برای ساخت صفحه ستون ابتدا ورق فلزی با ضخامت های متفاوت از ۸ تا ۱۲ برای ابعاد مورد نیاز بریده می شود و سیس سوراخ هایی برای پیچ شدن آن به بتن بر روی آن ایجاد می شود. صفحه ستون در واقع بار وارده شده از ساختمان به ستون را به پی وارد می کند به همین دلیل باید با دقت فراوان اجرا شود. همچنین ابعاد صفحه ستون تعیین کننده مقدار بار گسترده شده به پی را مشخص می کند و به ابعاد و بار محاسبه شده ربط دارد.

به طور کلی دلایل استفاده از صفحه ستون به صورت زیر می باشد.

  • اتصال ستون های فلزی به پی بتنی
  • کاهش تنش سانتیمتری فشاری به پی
  • مقاومت مناسب در برابر بارهای کششی به علت اتصال بولت ها
  • قابلیت اتصال ورق های عمودی و افقی برای افزایش مقاومت اتصال و ورق
  • نصب آسان و اجرای ساده و سریع

اتصال صفحه ستون به پی و ستون

برای اتصال صفحه ستون ابتدا بولت هایی که یک سر رزوه شده و یک سر آن به صورت ۹۰ درجه خم شده است به داخل قفسه آرماتوربندی شده پی وارده شده که صفحه ستون به آن متصل شده است. در مرحله بعد بتن ریزی انجام شده و مراحل عمل آوری بتن تا زمانی که به موقاومت مورد نیاز برسد انجام می شود. در اجرای این مرحله باید دقت شود که صفحه روی بتن قرار داشته و به آن کاملا چسبیده باشد. همچنین از تراز بودن آن حتما باید اطمینان حاصل کرد.

اتصال ستون به صفحه ستون با جوش و پیچ انجام شده که با توجه به صلب بودن یا نبودن اتصال انجام می شود. عمدتا برای اجرای صلب این اتصال از ورق هایی به صورت عمود در کنارهای اتصال استفاده می شود.

نحوه سفارش

جهت سفارش از شرکت تجارت آهن آلات میثاق می توانید با کارشناسان میثاق تماس گرفته و صفحه با ابعاد مورد نظر خود را از داخل جدول سفارش دهید. در مواقع خاص که مشتری ابعاد و ضخامت دیگری را درخواست دارد می تواند به کارشناسان اطلاع داده که برش انجام شود. آهن آلات میثاق با بیش از ۳۵ سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی همیشه کیفیت و رضایت مشتری را اگوی کار خود قرار داده است.

گالری