فروش لوله درزدار

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت فروش لوله درزدار با ما تماس بگیرید.

لوله درزدار

محصولطولبارگیریقیمت (تومان)سفارشبروزرسانی
به دلیل نوسان قیمتها برای اطلاع از موجودی و قیمتها لطفا با ما در تماس باشید۶ مترشادآبادتماستماس فوری۱۳۹۹/۰۸/۱۰

لوله درزدار

لوله های درزدار که به شکل لوله با خط جوش در طول مقطع بوده با انجام نورد سرد در کارخانه ها تولید می شوند. فرایند تولید این لوله ها بدین صورت است که ابتدا رول ورق فولادی به ضخامت خاص مورد نظر توسط دستگاه برش خورده و با نورد شدن به صورت لوله در می آید. سپس لوله های تولید شده که دارای درز در طول مقطع بوده به دو روش درز آن ها جوش داده می شود. در روش اول با استفاده از جوش الکتریکی درز لوله توسط دستگاه جوشکاری می شود. در روش دوم که از کیفیت بالاتری برخوردار است از عبور جریان برق فرکانس بالا استفاده شده که باعث ذوب و بهم جوش شدن دو لبه درز می شود. کاربرد لوله های درزدار برای انتقال سیالات با فشار کم بوده و در مقابل آن برای سیالات با فشار بالا از لوله های مانیسمان استفاده می شود.

از مزایای لوله های درزدار می توان به دقیق بودن ضخامت و مقطع در طول لوله، تولید در ضخامت و مقطع های مختلف، روش تولید سریع تر و کم هزینه تر نسبت به لوله های بدون درز، قیمت کمتر نسبت به لوله های بدون درز و تولید با ورق های گوناگون مثل گالوانیزه اشاره کرد. کاربرد لوله های درزدار در صنایع مختلف به صورت زیر می باشند.

  • برای سیالات کم فشار مانند نفت و گاز و آب
  • برای انتقال فاضلاب
  • در پروژه های ساختمانی برای لوله های شوفاژ و آبگرمکن
  • در صنایع خودرو سازی
  • در صنایع معدن و تونلسازی
  • در صنایع کشاورزی

فروش

فروش لوله درزدار با قیمت رقابتی بازار و کیفیت بالا در شرکت تجارت آهن آلات میثاق با بیش از ۳۵ سال سابقه به مشتریان عرضه می شود. برای سفارش و خرید لوله درزدار با کارشناسان میثاق در تماس باشید.