فروش لوله و بست داربست

جهت اطلاع از قیمت فروش لوله و بست داربست به علت نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

داربست

داربست سازه ای است که برای ساخت، تعمیر و نوسازی سازه ها استفاده شده و به شکل شبکه ای اجرا می شود. داربست ها قدمت طولانی در اجرای پروژه های ساختمانی داشته که در گذشته از چوب برای ایجاد آنها استفاده می شد. معماران، سنگ کاران و کارگران از آن برای ساخت و تعمیر سازه استفاده کرده و باید یک داربست خوب مقاومت بالایی در برابر وزن افراد، مصالح و همچنین وزش باد داشته باشد. داربست ها اگر به صورت درست اجرا نشوند امکان ریزش بخشی از آن یا تمام داربست وجود دارد. امروزه از لوله های ۶ و ۳ متری، بست و اتصال داربست برای اجرا استفاده شده که به علت مقاومت خوب آن در برابر خمش و نصب سریع آن به علت استفاده از بست ها بسیار کاربرد دارد.

در خرید لوله و لوازم داربست کیفیت بالا مهم بوده که محصولات آهن میثاق این کیفیت را دارا می باشد.

لوازم داربست

به طور کلی لوازم داربست در آهن میثاق به صورت زیر می باشد :

لوله داربست : به صورت ۶ متر به فروش رسیده که در صورت نیاز به ۳ متر بریده می شود.

بست داربست : بست گردون، چهارپیچ سبک و سنگین نشکن که باید کیفیت بالایی داشته باشند.

اتصال داربست : اتصال ۱۷ و ۲۰ سانت که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

پیچ داربست : برای محکم کردن اتصالات و بست داربست استفاده می شود.

فروش لوازم داربست چدنی داکتیل. شرکت تجارت آهن آلات میثاق با توزیع و فروش لوازم داربست از بهترین تولید کنندگان مانند ایران بست و … یکی از مجموعه های تهیه لوازم داربست مانند لوله و فروش بست داربست مانند بست H ، بست آهنگیر، بست گردان، بست چهارپیچ،اتصال (رابط)  و … و پیچ داربست در بازار آهن تهران است.

برای اطلاع از آخرین قیمت های لوله، بست و لوازم داربست می توانید به شرکت تجارت آهن آلات میثاق مراجعه کنید و یا با ما تماس حاصل کنید.

گالری