فروش لوله

جهت اطلاع از قیمت فروش لوله به علت نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

( قیمت به روز انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کانال تلگرام آهن میثاق )

محصولات لوله میثاق :

لوله

لوله ها در دستبندی پروفیل های بسته قرار گرفته که در انواع متفاوت تولید شده که کاربردهای زیادی در پروژه های صنعتی و ساختمانی دارند و مهمترین وظیفه آنها انتقال سیالات می باشد. امروزه استفاده از لوله فراتر از انتقال سیالات بوده که در ساخت میز و صندلی و مبل ها نیز از آن ها استفاده می شود.

لوله هایی که در بازار به فروش می رسند عمدتا تولید داخل بوده اما از چین هم وارد می شوند.

انواع لوله ها

لوله ها انواع زیادی دارند که تنها به محصولات آهن آلات میثاق می پردازیم :

  • لوله مانیسمان
  • لوله گازی
  • لوله درزدار
  • لوله مبلی
  • لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه : لوله هایی که با افزودن یک لایه روی بر سطح آنها تولید شده و مقاوت این لوله ها را در برابر فرآیند زنگ زدگی افزایش می دهد. از این رو کاربرد این لوله ها در پروژه های ساختمانی زیاد می باشد.

لوله مانیسمان : این لوله ها که از نوع بدون درز لوله های فولادی بوده که در پروژهای ساختمانی برای انتقال گاز و در دیگر پروژه ها برای انتقال گاز و نفت بسیار کاربرد دارند.

لوله مبلی : این لوله ها که از نورد سرد با ورق روغنی تولید شده به علت وزن کم و قابلیت خوب خم کاری کاربردهای فراوانی دارد. مانند استفاده در صنایع مبل سازی، دوچرخه سازی، ساختمان سازی، خودروسازی و غیره که استفاده از آن رو به افزایش نیز می باشد.

اطلاعات بیشتر

در مکان هایی که استفاده از لوله وآهن آلات صنعتی به جهت قابلیت فرم پذیرین ، جوش پذیری ، مقاومت و دقت ابعادی و کیفیت سطحی عـالـی مـورد نظر بوده ، استفاده از لوله های صنعـتـی راه حـل مناسبی می بـاشـد . در حـال حـاضـر قـابلیت تولید لوله های صنعتی از قطرخارجی ۱۰ – ۶۱۰ mm و از ضخامت ۰٫۷ – ۲۰ mm موجود است . ضمناً گالوانیزاسیون به صورت غوطه وری گرم ، نیز از قطر خارجی ۲۰ -۱۶۸٫۰ mm و از ضخامت ۱٫۵ – ۶mm طبق استاندارد DIN 2444 قابل انجام است . لوله های صنعتی لوله هایی با اندازه های متفاوت میباشند که دارای ضخامت زیادی بوده و برای جابجایی مواردی چون مواد نفتی،گازی و مایعات و… که در مکان ها و مسافت های مختلف با شرایط آب و هوایی سخت سازگار بوده و در صنایع مختلف از آنها استفاده بهینه می شود.

بورس فروش لوله در شرکت تجارت آهن آلات میثاق

شرکت تجارت آهن آلات میثاق عرضه کننده محصولات با کیفیت کارخانه های معتبر با بیش از ۳۵ سال سابقه

گالری