قیمت لوله

جهت اطلاع از قیمت لوله به علت نوسانات بازار با ما تماس بگیرید.

( قیمت به روز انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کانال تلگرام آهن میثاق )

آخرین بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۱۸

محصولات لوله میثاق :

لوله

در واقع مقطی تیوب شکل برای انتقال سیالات، گازها یا مواد جامد پودری است. لوله ها در دستبندی پروفیل های بسته قرار گرفته که در انواع متفاوت تولید شده که کاربردهای زیادی در پروژه های صنعتی و ساختمانی دارند و مهمترین وظیفه آنها انتقال سیالات می باشد. امروزه استفاده از لوله فراتر از انتقال سیالات بوده که در ساخت میز و صندلی و مبل ها نیز از آن ها استفاده می شود. عوامل بسیاری بر روی قیمت لوله تاثیر می گذارد که از مهمترین آنها کیفیت تولید، مواد استفاده شده و نحوه تولید می باشد. لوله هایی که در بازار به فروش می رسند عمدتا تولید داخل بوده اما از چین هم وارد می شوند.

کاربرد لوله ها

لوله ها در جنس های متفاوتی برای کاربردهای مختلف تولید می شوند. لوله های پلاستیکی، مسی، آلمینیومی، فولادی، استیل، گالوانیزه، شیشه ای و … در صنایع مختلف بکار گرفته می شوند. به طوری کلی متریال استفاده شده برای لوله و سایز و ضخامت لوله تعیین کننده قیمت آن می باشد. کاربرد لوله ها بسیار گسترده بوده به طوری که از صنایع فضایی تا دارویی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این کاربرد ها به شرح ذیل می باشند.

 • صنایع کشتیرانی
 • صنایع خودرو سازی
 • تولید ماشین های صنعتی و کشاورزی
 • دستگاه های پزشکی و آزمایشگاهی
 • پروژهای عمرانی و نفتی و پالایشگاهی
 • مواد غذایی

انواع لوله ها

محصولات آهن آلات میثاق در زمینه فروش لوله به صورت زیر می باشد :

 • لوله مانیسمان
 • گازی
 • درزدار
 • مبلی
 • گالوانیزه

لوله گالوانیزه

لوله هایی که با افزودن یک لایه روی بر سطح آنها تولید شده و مقاوت این لوله ها را در برابر فرآیند زنگ زدگی افزایش می دهد. از این رو کاربرد این لوله ها در پروژه های ساختمانی زیاد می باشد.

لوله مانیسمان

این لوله ها که از نوع بدون درز لوله های فولادی بوده که در پروژهای ساختمانی برای انتقال گاز و در دیگر پروژه ها برای انتقال گاز و نفت بسیار کاربرد دارند.

لوله مبلی

این لوله ها که از نورد سرد با ورق روغنی تولید می شوند به علت وزن کم و قابلیت خوب خم کاری کاربردهای فراوانی دارد. مانند استفاده در صنایع مبل سازی، دوچرخه سازی، ساختمان سازی، خودروسازی و غیره که استفاده از آن رو به افزایش نیز می باشد. شرکت آهن آلات میثاق در زمینه فروش لوله با بیش از ۳۵ سال سابقه همواره کیفیت را درنظر می گیرد.

اطلاعات بیشتر

در مکان هایی که استفاده از لوله وآهن آلات صنعتی به جهت قابلیت فرم پذیرین ، جوش پذیری ، مقاومت و دقت ابعادی و کیفیت سطحی عـالـی مـورد نظر بوده ، استفاده از لوله های صنعـتـی راه حـل مناسبی می بـاشـد . در حـال حـاضـر قـابلیت تولید لوله های صنعتی از قطرخارجی ۱۰ – ۶۱۰ mm و از ضخامت ۰٫۷ – ۲۰ mm موجود است . ضمناً گالوانیزاسیون به صورت غوطه وری گرم ، نیز از قطر خارجی ۲۰ -۱۶۸٫۰ mm و از ضخامت ۱٫۵ – ۶mm طبق استاندارد DIN 2444 قابل انجام است . لوله های صنعتی لوله هایی با اندازه های متفاوت میباشند که دارای ضخامت زیادی بوده و برای جابجایی مواردی چون مواد نفتی،گازی و مایعات و… که در مکان ها و مسافت های مختلف با شرایط آب و هوایی سخت سازگار بوده و در صنایع مختلف از آنها استفاده بهینه می شود.

نحوه سفارش و خرید

ابتدا شما باید با کارشناسان فروش ما برای خرید لوله تماس بگیرید و درخواست صدور پیش فاکتور خرید لوله نمایید.
در مدت زمان بسیار کوتاه پیش فاکتور برای شما ارسال میگردد .
در صورت رضایت از قیمت لوله ارسالی با همان کارشناس فروش مجدد تماس بگیرید و شماره پیش فاکتور را اعلام کرده و درخواست نمایید برای شما فاکتور نهایی صادر گردد .
با پرداخت مبلغی توافقی فاکتور فروش برای شما ثبت میگردد و حواله انبار صادر میشود.
الباقی فاکتور در هنگام تحویل کالا تسویه میگردد.
و در صورت افزایش مجدد قیمت لوله دیگر این افزایش به فاکتور شما تعلق نمی گیرد.

کلیه سفارشات از انبار شاد آباد ارسال می گردد.

 سوالات متداول

۱) محصولات میثاق شامل چه نوع رده هایی از لوله می شوند؟

لوله مبلی ، گاز ، درزدار ، مانیسمان ، داربست و گالوانیزه به فروش می رسد.

۲) لوله ها از چه کارخانه هایی تهیه شده اند ؟

بیشتر لوله ها از کارخانه های داخلی می باشند.

۳) آیا در صورت افزایش مجدد قیمت لوله قبل از تسویه فاکتور، قیمت جدید اعمال می شود ؟

خیر، قیمت اولیه فاکتور ملاک معامله می باشد.

۴) در چه صورت سفارش مشتری به صورت رایگان ارسال می شود ؟

خرید به میزان مشخصی از هر نوع لوله هزینه ارسال را در محدوده تهران رایگان می کند.

گالری