قیمت تسمه آهنی

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت تسمه آهنی به صورت لحظه ای با ما تماس بگیرید.

( قیمت به روز انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کانال تلگرام آهن میثاق )

آخرین بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۱۸

تماس با بخش فروش

تسمه ماشینکاری

تسمه نوردی

تسمه آهنی چیست؟

برای جابه جایی بارهای سنگین و نگهداری وسایل سنگین از تسمه ها استفاده می شود. تسمه در واقع یک مقطع فلزی مانند ورق بوده که دارای ضخامت کمتر از ورق و طول بیشتر از ضخامتش می باشد. تسمه ها نسبت به طول و عرضی که دارند بسیار کاربردی بوده و توانایی تحمل بارهای سنگین کششی را دارند. عمدتا از جنس ورق سیاه می باشند که با برش تولید می شوند. همجنین تسمه های فلزی از جنس گالوانیزه و استیل نیز برای استفاده در شرایط آب و هوایی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. برای بستن بارها از تسمه بسیار استفاده شده که عمدتا به دور بار بسته می شوند و دو سر آن با روشهایی نظیر پانچ کردن و یا بست زدن به هم متصل می شوند.

انواع تسمه

تسمه ها در انواع مختلفی نسبت به صنعت مورد استفاده تولید می شوند.

  • تسمه فابریک
  • ماشینکاری
  • استیل
  • تسمه نوردی
  • ترانس

تسمه نوردی

تسمه نوردی از شمش فولاد با روش نورد گرم تولید می شود. نوع نوردی نسبت به نوع تسمه های دیگر کاربرد بیشتر و قیمت کمتری دارد. این نوع تسمه بعداز چند بار نورد شدن تولید شده که معمولا به قیچی کاری قبل از بندیل کردن نیاز دارند. از جمله مزایای تسمه نوردی می توان به قیمت کم آن نسبت به تسمه ماشینکاری، فابریک و … اشاره کرد زیرا از مواد خام تولید می شود. همچنین این نوع تسمه با توجه به سایز و زخامت مورد نظر مشتری نیز تولید می شود که از مزیت های دیگر آن است. از معایب هم میتوان به دقیق نبودن عرض و طول تسمه اشاره کرد که گاهی طول آن بین ۵ تا ۷ متر می باشد. شکل ظاهری نامناسب نسبت به تسمه های دیگر است که به رنگ قرمزی نزدیک بوده و سطح صافی ندارد.

تسمه ماشینکاری

تسمه ماشینکاری شده در واقع از ورق های تولید شده توسط دستگاه ها بریده و تولید می شوند. در ابتدا ورق های فولادی با ضخامت مشخص در کارخانه های بزرگتر تولید و سپس در واحدهای تولیدی کوچکتر این ورق ها برای تولید تسمه خریداری می شوند. ورق های فولادی توسط دستگاه های برش در عرض های متفاوتی برش خورده و بدین صورت تسمه با عرض های متفاوت و حتی طول های متفاوت تولید می شوند. این نوع تسمه از کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به تسمه نوردی برخوردار است. تسمه ماشینکاری بعداز برش خوردن امکان وجود تاب و یا شمشیری شدن را داد که با غلطک ها تاب گیری می شوند.

کاربرد تسمه

تسمه ها در صنایع زیادی اعم از کوچک تا بزرگ کاربرد دارند که در واقع به نوع و کیفیت تولید آن بستگی دارد. به طور کلی در بیشتر صنایع برای بسته بندی تا کاربرد فنی از تسمه استفاده می شود. می توان کاربرد تسمه ها را به دو گروه کاربرد صنعتی و ساختمانی تقسیم کرد. به تعدادی از موارد مورد استفاده تسمه ها در زیر اشاره شده است.

  • برای بسته بندی فلزات، چوب، کاشی ها و غیره در صنایع ساختمانی
  • ساخت درب و پنجره
  • صنایع ساخت ماشین آلات صنعتی و کشاورزی
  • ساخت لوازم خانگی و پزشکی
  • در صنایع کشتی سازی، خودروسازی، هوایی و نظامی

نحوه سفارش و خرید

ابتدا شما باید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و در خواست پیش فاکتور خرید تسمه آهنی نمایید.
در مدت زمان بسیار کوتاه پیش فاکتور برای شما ارسال میگردد .
در صورت رضایت از قیمت تسمه آهنی ارسالی با همان کارشناس فروش مجدد تماس بگیرید و شماره پیش فاکتور اعلام کنید تا برای شما فاکتور نهای صادر گردد .
با پرداخت مبلغی توافقی فاکتور فروش تسمه برای شما ثبت میگردد و حواله انبار صادر میشود.
الباقی فاکتور در هنگام تحویل کالا تسویه میگردد.
و در صورت افزایش مجدد قیمت تسمه اهنی دیگر این افزایش به فاکتور شما تعلق نمی گیرد.

 سوالات متداول

۱) آیا در صورت افزایش مجدد قیمت تسمه آهنی قبل از تسویه فاکتور، قیمت جدید اعمال می شود ؟

خیر، قیمت اولیه فاکتور ملاک معامله می باشد.

۲) در چه صورت سفارش مشتری به صورت رایگان ارسال می شود ؟

خرید تسمه اهنی به میزان مشخصی هزینه ارسال را در محدوده تهران رایگان می کند.