قیمت ناودانی شکفته مشهد

خرید ناودانی شکفته مشهد

یکی از کارخانه های پر فروش در زمینه مقاطع فلزی و پروفیل ها، کارخانه شکفته مشهد است. ناودانی تولید شده توسط این کارخانه نیز طرفداران بسیاری در بین انواع کاربرد های صنعتی و سازه ای دارد. موارد مختلفی در تعیین قیمت ناودانی شکفته مشهد نقش دارند. از جمله آن ها می توان به روش تولیدی، موارد به کار رفته، هزینه های جانبی کارخانه و … اشاره کرد. این کارخانه ناودانی را در انواع سایز و جنس تولید می کند که در جدول فوق دسته بندی شده اند. جهت اطلاع از قیمت ناودانی کارخانه شکفته مشهد به جدول سایت آهن میثاق مراجعه کرده و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۶ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان
ناودانی ۸ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۵۰۰ تومان
ناودانی ۱۰ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۵۰۰ تومان
ناودانی ۱۲ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
ناودانی ۱۴ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان
ناودانی ۱۶ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان

قیمت روز ناودانی کارخانه مشهد

هر کارخانه قیمت محصولات خود را به صورت روزانه به بازار عرضه کرده و فروشندگان این محصولات با توجه به عوامل گوناگونی، قیمت فروش خود را تعیین می کنند. کارشناسان ما همواره در تلاش اند تا با در نظر گرفتن شرایط بازار، پایین ترین قیمت را برای خرید ناودانی در اختیار شما قرار دهند. جهت اطلاع از قیمت روز ناودانی کارخانه شکفته مشهد از جدول بالای صفحه استفاده کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت دیگر کارخانه های تولیدی ناودانی، به صفحه قیمت ناودانی مراجعه کنید.

خرید ناودانی از سایت آهن میثاق

جهت خرید ناودانی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *