قیمت چهارچوب

قیمت چهارچوب فرانسوی و مکزیکی با کیفیت مناسب در آهن آلات میثاق، برای سفارش و خرید یا مشاهده قیمت با کارشناسان میثاق تماس بگیرید.

( قیمت به روز انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کانال تلگرام آهن میثاق )

چهارچوب فرانسوی و مکزیکی

محصولکارخانه طولضخامتمحل بارگیریقیمت (تومان)سفارشبروزرسانی
چهارچوب فرانسویجهان ، تهران شرق۶.۶ متر۲ میلشادآباد۲۶۸۰۰تماس فوری۱۴۰۱/۰۲/۲۸
چهارچوب فرانسویایران، یاران . خاورسوله. گل نرده۶.۶ متر۲ میلشادآباد۲۶۲۰۰تماس فوری۱۴۰۱/۰۲/۲۸
چهارچوب مکزیکیجهان ، تهران شرق۶.۶ متر۲ میلشادآباد۲۷۰۰۰تماس فوری۱۴۰۱/۰۲/۲۸
چهارچوب مکزیکیایران، یاران . خاورسوله. گل نرده۶.۶ متر۲ میلشادآبادتماستماس فوری۱۴۰۱/۰۲/۲۸

جدول قیمت روز قوطی و پروفیل

چهارچوب فرانسوی

چهارچوب ها برای نصب درب ها در ساختمان ها استفاده می شوند. به طور کلی به دو دسته چوبی و فلزی تقسیم شده که نوع چوبی آن کاربرد کمتری نسبت به چهارچوب فلزی دارند. چهارچوب های فلزی در سایزهای استاندارد تولید و به بازار عرضه می شوند. نوع چهارچوب فرانسوی و مکزیکی آن ها طرفدار بیشتری داشته و در کارخانه هایی همچون جهان، تهران شرق، خاورسوله، گل نرده، ایران و غیره تولید می شوند. فواید استفاده از چهارچوب های فلزی نسبت به نوع چوبی به صورت زیر می باشند.

  • نصب راحت و آسان
  • دوام بالا
  • مقاوم در برابر آتش سوزی و ضربه
  • قابلیت رنگ آمیزی سریع و آسان
  • هزینه کمتر نسبت به چهارچوب های چوبی
  • مقاومت بالا در برابر حشرات موذی

نحوه ساخت چهارچوب فلزی

پروفیل های چهارچوب فرانسوی و مکزیکی اعم از فرانسوی یا مکزیکی ابتدا با گرما دادن به شمش فولاد در کارخانه آماده می شوند. سپس وقتی شمش به گرمای مورد نظر رسید با استفاده از دستگاه نورد گرم به صورت مقطع چهارچوب در می آید. در مرحله آخر این مقاطع به طول های ۶ و ۶٫۶ متر بریده شده و به بازار عرضه می شوند. در مرحله اجرای چهارچوب در پروژه های ساختمانی مقاطع در طول های مورد نظر بریده و سپس جوش کاری می شوند. حدودا عرض نهایی چهارچوب اجرا شده برابر با ۸۵ تا ۹۵ سانتی متر می باشد. از معایب استفاده از چهارچوب های فلزی می توان به مقاومت نسبتا کم در برابر رطوبت اشاره کرد.

تفاوت چهارچوب فرانسوی و مکزیکی

خرید و سفارش

قیمت چهارچوب فرانسوی و مکزیکی به صورت رقابتی و کیفیت بالا در شرکت تجارت آهن آلات میثاق، عرضه کننده انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی با بیش از ۳۵ سال سابقه.