قیمت ناودانی

یکی از مقاطع فولادی کاربردی در صنایع و سازه ها، ناودانی می باشد که دارای یک جان و دو بال با سطح مقطعی به شکل C یا U است. قیمت ناودانی مانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل گوناگون از جمله وزن، برند تولیدی و نوع مواد تشکیل دهنده وابسته است. در ادامه این مقاله عوامل تاثیر گذار بر قیمت ناودانی را بررسی کرده و به شما کمک می کنیم تا خرید آسان تری داشته باشید.

( قیمت به روز انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کانال تلگرام آهن میثاق )

آخرین بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۴ فابریک اروپایی۶ مترانبار شاد آباد۶۳,۰۰۰ تومان

قیمت ناودانی ۵

محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۵ اسپیرال اصفهان۶ مترانبار شاد آباد۳۸,۰۰۰ تومان
محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۶ اسپیرال۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
ناودانی ۶ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان
ناودانی ۶ توس۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
ناودانی ۶ فولاد تهران۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان
محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۸ فولاد تهران۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۲۰۰ تومان
ناودانی ۸ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۵۰۰ تومان
محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۱۰ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۵۰۰ تومان
ناودانی ۱۰ فولاد تهران۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۲۰۰ تومان
ناودانی ۱۰ نصر تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۱۲ دهشیر یزد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
ناودانی ۱۲ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۱۴ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان
ناودانی ۱۴ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
محصولطولمحل بارگیریقیمت
ناودانی ۱۶ ناب تبریز۶ مترانبار شاد آبادتماس بگیرید
ناودانی ۱۶ شکفته مشهد۶ مترانبار شاد آباد۲۶,۷۰۰ تومان

قیمت ناودانی امروز

بررسی قیمت روز ناودانی در عمل می تواند کمی دشوار باشد زیرا عوامل متعددی در تعیین قیمت ناودانی نقش دارند. از این رو سایت آهن میثاق انواع متفاوت ناودانی را بر اساس سایز و کارخانه تولیدی آن ها دسته بندی کرده و به صورت روزانه قیمت هر کدام را در جدول فوق قرار می دهد تا متقاضیان این مقطع فلزی بتوانند به راحتی هزینه های پروژه خود را ارزیابی کنند. 

جهت اطلاع از قیمت ناودانی امروز، کافیست سایز و کارخانه مورد نظرتان را در جدول پیدا کرده و قیمت آن را مشاهده کنید. همچنین می توانید با شماره های درج شده با کارشناسان ما تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت ها، پیش فاکتور خود را نیز دریافت کنید.

قیمت ناودانی سبک 

ناودانی ها را می توان بر اساس وزن به دو دسته سبک و سنگین تقسیم کرد. به این گونه که اگر وزن ناودانی مطابق با جدول اشتال نباشد، یعنی وزن آن کمتر از استاندارد است و اصطلاحا به آن ناودانی سبک گفته می شود. قیمت ناودانی سبک علاوه بر وزن خود، به عواملی همچون بازار ارز، قیمت آهن، وضعیت اقتصادی کشور و همانند آن ها وابسته است و دچار نواسانات می گردد. در سایت آهن میثاق تلاش کرده ایم تا کم‌ترین قیمت ناودانی را با توجه به نیاز های مشتریان ارائه دهیم. 

قیمت ناودانی سنگین

همانطور که گفته شد، وزن ناودانی ها بر اساس جدول اشتال ارزیابی می شوند. اگر وزن ناودانی برابر با جدول اشتال و استاندارد باشد، به آن نادوانی سنگین، ناودانی اروپایی یا ناودانی هم وزن اروپایی گفته می شود. از این ناودانی ها در ساخت خرپا، بادبند ها و قاب و پایه استفاده می شود. جهت اطلاع از قیمت ناودانی سنگین امروز می توانید با کارشناسان سایت آهن میثاق تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

انواع ناودانی و کاربرد آن

یکی از پروفیل ها با مقطع باز که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد دارد، ناودانی می باشد. ناودانی های فولادی دارای یک جان و دو بال عمود روی جان در یک جهت هستند که در انواع متفاوت پرسی و نوردی تولید می شوند. به صورت ساده اگر ضخامت بال ها و جان یکسان باشند، آن ناودانی به صورت پرسی و اگر برابر نباشند به صورت نورد سرد تولید شده است. 

انواع ناودانی ها در موارد گوناگونی همچون ماشین آلات صنعتی، سازه های شهری مانند پل ها، ساختمان ها و دیگر سازه های همانند به کار می روند. برخی از کاربرد های ناودانی شامل ساخت بادبند ها، صنایع خودرو سازی، ساخت چارچوب های فلزی، صنایع کشتی سازی و ساخت پایه و نگه دارنده است. 

قیمت انواع ناودانی

انواع ناودانی را می توان با توجه به ویژگی آن ها در سه دسته متفاوت جای داد که عبارتند از کارخانه تولید کننده، جنس مواد به کار رفته و سایز و ابعاد. ناودانی ها از سایز ۴ تا ۱۶ سانتی متر در دو طول ۶ و ۱۲ متری تولید می شوند که هرکدام کارایی متفاوتی دارند. همچنین جنس ناودانی می تواند بین گالوانیزه، استیل، آلومینیوم و آهن متغیر باشد که ناودانی گالوانیزه از کیفیت بالاتری برخوردار است. در ادامه قیمت انواع ناودانی را بر اساس سایز و جنس آن ها بررسی می کنیم.

قیمت ناودانی گالوانیزه

ناودانی گالوانیزه دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد که همین امر سبب محبوب بودن این نوع ناودانی در آب و هوا و شرایط خاص است. برای مثال یکی از کاربرد های مهم ناودانی گالوانیزه در پروژه های دریایی و صنعت کشتی سازی می باشد. پوشش فلزی سطح این نوع ناودانی، میزان خوردگی و پوسیدگی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و حتی پس از شکستی نیز در برابر رطوبت مقاوم خواهد ماند. جهت اطلاع از قیمت ناودانی گالوانیزه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از جدول درج شده در فوق استفاده نمایید.

قیمت ناودانی ۸

پرکاربرد ترین سایز در بین انواع ناودانی ها، ناودانی ۸ می باشد که استحکام بالایی دارد و در طیف وسیعی از پروژه های متنوع به کار می رود. قیمت ناودانی ۸ به دلیل داشتن سایز کوچک‌تر و به طبع وزن کم‌تر، از دیگر ناودانی ها پایین‌تر است اما همچنان دچار تغییر در نواسانات بازار می شود. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت ناودانی ۸، می توان به هزینه های حمل و نقل، تفاوت در برند تولیدی، تفاوت در جنس ناودانی و مواردی مشابه اشاره کرد. شما می توانید قیمت ناودانی ۸ ناب تبریز و دیگر کارخانه های تولیدی را در جدولی که کارشناسان ما به صورت روزانه آپدیت می کنند، مشاهده کنید. 

فروش ناودانی

قیمت ناودانی به شکل روزانه توسط هر کارخانه اعلام شده و سپس فروشندگان مقاطع فلزی قیمت های خود را براساس آن تعیین می کنند. کارشناسان سایت آهن میثاق همواره در تلاش اند تا کم‌ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها را جهت فروش ناودانی به مشتریان ارائه دهند تا خریدی راحت را برایشان رقم بزنند. شما می توانید در جدول فوق قیمت هر نوع از ناودانی را از کارخانه های مختلف مشاهده کرده و بنا بر نیاز پروژه خود، اقدام به خرید نمایید. جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید. در ادامه شما را با کارخانه های فروشنده ناودانی و قیمت های هرکدام آشنا می کنیم.

کارخانه های تولید کننده ناودانی

کارخانه های زیادی در سراسر کشور به صورت روزانه در حال تولید ناودانی می باشد. در لیست زیر می توانید کارخانه های تولید کننده ناودانی در سایت آهن میثاق را مشاهده کنید:

  • فابریک اروپایی
  • اسپیرال اصفهان
  • شکفته مشهد
  • فولاد تهران
  • نصر تبریز
  • دهشیر یزد
  • ناب تبریز

قیمت ناودانی اصفهان

مقاطع فولادی تولیدی اصفهان یکی از محبوب ترین محصولات در بین کارخانه های سراسر ایران می باشند. به همین جهت اطلاع از قیمت ناودانی اصفهان خالی از لطف نیست. عوامل بسیاری در تعیین قیمت ناودانی اصفهان دخیل هستند اما مهم ترین آن ها هزینه های حمل و نقل است. در صورتی که محل پروژه تان از محل بارگیری دور باشد، گاهی ممکن است حتی قیمت حمل و نقل از قیمت تمام شده ناودانی بیشتر شود. لذا بهتر است پیش از خرید به مسافت بین انبار و محل پروژه خود توجه کرده و هزینه های حمل و نقل را نیز بررسی کنید.

خرید ناودانی از سایت آهن میثاق

جهت خرید ناودانی ابتدا هزینه های خود را بررسی کرده سپس با کارشناسان ما توسط شماره های درج شده تماس بگیرید و درخواست پیش فاکتور نمایید.

پیش فاکتور مورد نیاز در کمترین زمان برای شما ارسال شده و شما بایستی در صورت رضایت از قیمت فاکتور، با ما تماس گرفته و جهت دریافت فاکتور نهایی خود اقدام کنید. 

در ادامه با پرداخت مبلغ توافقی، فاکتور شما ثبت و حواله انبار صادر می گردد. مبلغ باقی مانده از فاکتور هنگام تحویل بار تسویه می شود. 

توجه داشته باشید که در صورت افزایش قیمت، مبلغ فاکتور شما تغییر نخواهد کرد.

گالری